Suni Penis ve Plastik Penis
Kayganlaştırıcı Sipariş Hattı

Suni Penis

Suni Penis ve Plastik Penis
Kayganlaştırıcı BüyüteçResmi büyük boyutta görmek için üzerine tıklayınız

Kendilerine suni penis takılmasını isteyenler sanıldığından çoktur. Doğuştan penis yokluğu penisin kaza sonucu parçalanması, kopması, savaş yaralanmaları, öç alma duygusuyla kesilmesi, empotans seksüeli olanların öfke ile, bir depresyon sonucu otopunisyon kendikendini cezalandırma düşüncesiyle penislerini kesmeleri, kanser gibi tümörlerden penisin ampütasyonu, transseksüalistlerin, safistlerin seviciler istekieri, küçük penislerini büyütmek isteyenleri bunlar suni penis takılmasını değil, penislerini büyütecek cerrahsal işlem istemektedirler göz önüne alırsak. konu oldukça büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Suni penis i cerrahsal yolla büyütme olanağı yoktur. Plâstik suni penis takılmasının ise resimlerde görüldüğü gibi sonucun istenileni vermemesi açı- sından kişi, kendi penisiyle yetinmeli ve onu en iyi biçimde kullanmayı öğrenmelidir. Yedi seanslık plastik müdahalelerin her biri için altı ay beklenilmekte, bunun klinik giderleri bir yana, üç buçuk yılın sonunda ortaya resimde görüldüğü gibi bir penis çıkmaktadır.

Plastik Penis

Ne var ki, penisi doğuştan olmayan, sonradan kaza ile parçalanan ya da kesilenler için, eşi yönünden, psikolojik gereksemeden plastik penis yapımına gidilebilir. Karındaki bu lambonun üst bölümü zamanı gelince kesilerek altta, penis yerine suni penis plastik penis dikilir. Burada da beslenmeye bırakılır. Daha sonra üstte kalp bağ kesilerek aşağıya sarkıtılır. Deriden yağ ve bağ dokusundan bir penis görev yapamayacağından, belirli katıl ek sağlamak için ya kaburgadan alınmış bir parça ya da beden için zararlı olmayan özel plastik maddelerden bir parça penisin içine yerleştirilir. Böylece hep belirli bir dirilikte olan, büyüyüp küçülmesi olmayan bir penis yapılmış olur. Ameliyatlarda lamboların tutmaması, bedenin yabancı cismi atması gibi olumsuz sonuçlar da görülür. Bu ameliyatların başarı oranı her zaman yüzde yüz olmaz. Doğuştan penisi olmayanlara da uygulanan yöntem, prensip olarak budur. Teknik değişiklikleri burada saymak gereksiz. Ancak bir doktor arkadaşımızdan aldığımız, kendi şikâyetleri ile ilgili şu cümle bu konuda düşüncelerimizi özleştirmesi yönünden ilginçtir. Hekimliğin bu kadar ilerlemesine karşın, hâlâ küçücük bir organa etkin olamaması gariptir. Bu söz büyük bir gerçeği anlatmaktadır.

Diğer Makaleler

Merhaba ben eş cinsel birisiyim ve ilişkilerim tamamen ters yönde gerçekleşiyor. Bu yüzden gay arkadaşlarıma ve arkadan ilişki içerisinde bulunacak arkadaşlarıma tavsiyem anal krem kullanmaları yönündedir.

Ahmet A.

RSS / FEED Site Haritası Cinsel Ansiklopedi

Sitemiz google, yahoo, bing vb. arama motorlarından gelen ziyeretçileri aradıkları ürüne doğru bir şekilde ulaştırmak ve e-ticaret sistemimizde en kolay ve hızlı birşekilde alışveriş yapabilmesi için tasarlanmıştır.
Sistemimizdeki ürünler kayganlaştırıcı ve anal kayganlaştırıcı olmak üzere 2 kategoriye ayrılmıştır.
Aradığınız kayganlaştırıcı ürüne kolay bir şekilde ulaşmak için site içi arama motorunu kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada açıklanan ürün hakkında sistemimize kayıtlı diğer ürünleri kolayca erişebilmek için etiket sistemini kullanınız.
Ayrıca navigasyon menü sayesinde hangi sayfada olduğunuzu görüp kolayca kaydırıcı ürünleri inceleyebilirsiniz.
Bu sitedeki tüm kayganlaştırıcı ürün açıklamaları ve resimleri orjinal olup tarafımıza aittir. Sitede bulunan içerik ve resimlerin kullanım hakkı sadece kayganlastirici.gen.tr adresine aittir.
© kayganlastirici.gen.tr 2011

Sitemiz kayganlaştırıcı satışı amacıyla kurulmuş olup, CSS level 2.1 ve W3C (World Wide Web Consortium) standartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır, her tarayıcı ve çözünürlükte aynı görüntülenmektedir. Kontrol etmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!